ÖNCELİKLE KINA MEKANI MI YOKSA KINA ORGANİZASYON FİRMASI MI AYARLANMALIÖNCELİKLE KINA MEKANI MI YOKSA KINA ORGANİZASYON FİRMASI MI AYARLANMALI

Bu yazıyı kaleme almamızdaki en önemli etmen, doğru bilinen bir yanlışı düzeltmektir. Maalesef ülkemizde aileler mekan ayarlamasında başlayıp ondan sonra kına organizasyon firması tutma aşamasına geçmektedirler. Bu tercih tamamiyle yanlış bir uygulamadır. Burada öncelik mekân değil kına organizasyon firması na verilmelidir.

Çünkü mekan tutulduktan sonra aileler bizlere gelip mekan yapısına uymayan bir çok istekte bulunmaktadırlar. Bu nedenle mekanın olumsuzlukları yüzünden bazı beklentileri karşılanamamış oluyor. Bu olumsuzluklara muhatap kalmamak için ilk önce kına organizasyon firması yla başlayıp, organizasyon firmalarına taleplerinizi iletip ona göre mekan araştırmasına girilmelidir. Zaten bir çok organizasyon firması da mekan dahil tüm organizasyonları baştan sona gerçekleştirmektedirler.

Diğer bir husus ise gelinlerimiz kına organizasyon fiyatının daha uyguna gelmesi için bazı ürünleri kendileri almaya çalışmaktadırlar. Bu da doğru bilinen bir yanlıştır. Çünkü bizler tüm malzemeleri bir araya getirerek daha uygun fiyata getirebiliyoruz. Ürünleri parça parça almak size hem zaman hem de maddi kayıp yaşatacaktır. Bundan dolayı ne diyoruz ilk önce mekan değil kına organizasyon firması diyoruz. Teşekkürler.

By |2019-02-07T00:32:36+03:00Şubat 7th, 2019|BLOG|
Call Now ButtonHEMEN ARA