Kına Gecesi Salonu Ararken Dikkat etmeniz GerekenlerKına Gecesi Salonu Ararken Dikkat etmeniz Gerekenler

Günümüzde kına geceleri artık düğünleri ile yarışır hale gelmiştir. Bundan dolayı kına salonu seçimi de düğün salonu seçimi kadar zor ve meşakkatli hale gelmiştir, bundan dolayı kına salonu seçerken birkaç hususa dikkat ederseniz hem zamandan hem de paradan kar etmiş olursunuz.

Öncelikle kına salonu veya düğün salonu belirlerken her şeyden önemli olan ulaşımdır özellikle İstanbul ve Ankara gibi metropol şehirlerde yaşıyorsanız buna azami dikkat göstermenizde fayda vardır. Bunun için kına salonu size yakın semtte tutmaya özen gösterin, misafirlerinizin gidiş ve dönüşü için bir otobüs tutun, bu temel başlıkları saydıktan sonra salonu tutarken nelere dikkat etmeliyiz, öncelikle bur da bütçe çok önemlidir ama kına gecesi yapacaklar için güzel haberim var salonlar kınalara çok uygun bir fiyata kiralanıyor, kına gecesi salonunu bütçeye dikkat edenler için hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günü tutun diğer günler iki katı fiyata kiralayacaklardır.

Kına salonu görmeden karar vermeyin öncelikle salonun temizliği, malzemelerin kalitesi ve ses sistemine dikkat edin, salonun kaçta açılıp kaçta kapanacağını sorun. Çünkü daha sonra sıkıntı yaşayabilirsiniz. Misafirleriniz için yeterli sandalye ve masa olup olmadığına dikkat edin. Kınasalonu’nın Otoparkın olup olmadığını sorun, otoparkın olmadığı yerlerde misafirleriniz zorluk çekebilir. Eğer sizin bilmediğiniz bir cetring firması öneriyorlarsa ürünlerini denemeden kabul etmeyin, internette firma ile ilgili detaylı bir araştırma yapın. Bir çok mekan kına organizasyonlarını kendilerinin de yaptıklarını söylüyorlar benim tecrübem mekancılar bu işi pek çeviremiyor, size tavsiyem kına organizasyonunu profesyonel organizasyonculara bırakın zira kına gecenizi berbat edecekler. En son olarak masada pazarlık yapmadan kalkmayın özellikle otel müşterilerine fazla fiyat çekilmektedir, bu müşteriler antlaşma yapmadan birkaç yerde teklif alıp uygun olanı seçmelidirler. Her şey gönlünüzce olsun hoşçakalın.

By |2019-01-13T18:34:19+03:00Ocak 13th, 2019|BLOG|
Call Now ButtonHEMEN ARA