Kına Gecesi Organizasyonu Nedir?Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi tarihimiz boyunca süre gelen bir âdetimizdir. Kına geceleri gelin kızımızın babasının evinde ayrılmadan önce, kızın arkadaşları ve akrabaları arasında yapılan küçük bir eğlence çeşididir. Önceleri bu organizasyonlar daha küçük topluluklar halinde yapılırken, şimdilerde ise daha kalabalık ve profesyonel yapılmaktadır.

Hatta kına gecesi organizasyonları düğünlerin bile önüne geçebileceğini söyleyebiliriz. Bir çok müşterilerimiz artık düğünden vaz geçip sadece kına gecesi yapmak istediğini söylemektedirler, bunun sebepleri arasında artık düğün organizasyonlarının haddinden fazla pahalı olması ve toplumun daha farklı konsept arayışları neticesinde, kına organizasyonları trend hale gelmeye başlamıştır. Bazı gelin adaylarımız düğün ile kına gecesi’ni birleştirerek hepsini bir gecede bitirmiş oluyorlar.

Bizlerde iklim kına organizasyon olarak, yılların bize vermiş olduğu deneyim sayesinde ve profesyonel kadromuz sayesinde, sizlere unutamayacağınız kına, düğün ve bir çok etkinliği faaliyete geçiriyoruz. Siz değerli gelin adaylarına tavsiyemiz organizasyon şirketi tutarken dikkat etmeniz gereken birkaç husus belirtmek istiyorum; Hizmet alacağınız yerin kesinlikle bir ofisi olmasına dikkat edin, çünkü bir çok kına organizasyon firması ofisi olmadan faaliyet gösteriyor, ikincisi tecrübelerini kontrol edin, üçüncüsü, sosyal medyada araştırmasını yapın, dördüncüsü ofise gitmeden, görmeden, dinlemeden sözleşme yapmayın,  tabi ki bu maddeler artırılabilir ama önemli olan bunlara dikkat ederseniz yanılmazsınız.

Kına gecesi organizasyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz irtibat numaralarımızdan ve ofisimize gelerek bilgi almanız mümkündür, her şey gönlünüzce olsun. Teşekkürler

By |2019-01-13T18:22:15+03:00Ocak 8th, 2019|BLOG|
Call Now ButtonHEMEN ARA