İllere Göre Kına Organizasyonuİllere Göre Kına Organizasyonu

Kına gecesi gelinlik kızlarımızın baba evinden ayrılmadan önce arkadaşları ve akrabaları ile birlikte yapmış olduğu bir etkinliktir. Günümüzde ise evlilik döneminin ağır temposu nedeniyle bazı şeyler gözden kaçmaktadır. Bu nedenle gelinlerimiz kına organizasyon firmalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Şu an için her bütçeye uygun organizasyon firması bulma imkanınız vardır ama yine de iyi bir araştırma yaptıktan sonra organizasyon firmasına karar vermekte fayda vardır.

Peki illerimize göre kına organizasyon firmalarının faaliyetleri ve kapasiteleri nelerdir bunlara bakalım.

İstanbul’da Kına Organizasyon

İstanbul deyince ülkemizin göz bebeği ve her etkinliğin başı diyebiliriz. Bu nedenle kına gecesi organizasyonunda da başı çekmektedir diyebiliriz. İstanbul’un gerek nüfus yoğunluğundan gerekse etkinlik faaliyetlerine yoğun ilgiden dolayı kına organizasyonlara aşırı derecede rağbet vardır. Bundan dolayı mevcut talebi yetiştirebilmek için haddinden fazla kına organizasyon şirketi açılmıştır. Daha öncede belirttiğim gibi liyakatsiz bir çok organizasyon firması açıldığından dolayı firmayı seçerken dikkat etmenizde fayda var, dikkat edeceğiniz bir çok husus diğer blog yazılarımdan bakabilirsiniz.

İstanbul’da en çok kına organizasyonuna talep eden ilçeler ise;

Esenler, Eyüp, Fatih, Kağıthane, Şişli, Üsküdar, Bakırköy, Kadıköy, Ümraniye ve Sarıyer dir. İstanbul da ülkemizin bir çok bölgesinden insanlar bulunduğu için kına organizasyonlarında bir çok değişiklik ve faaliyetler gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul’da bir kına organizasyonu minimum 900 TL yapabilirsiniz.

Ankara’da Kına Organizasyon;

Ankara ilimizden kına organizasyon etkinliklerimiz ikinci sırada diyebiliriz. İstanbul da ki gibi çok kapsamlı çalışmalar yapılmasa da gayet güzel işler çıkaran firmalar bulunmaktadır.

Ankara’da kına organizasyonlarını genel olarak Çankaya, Yenimahalle ve Gölbaşı ilçeleri talep etmektedir.

Anka’da bir organizasyonu minimum 700 TL ye yaptırabilirsiniz.

İzmir’de Kına Organizasyon;

İzmir’de bir çok kına organizasyonun ve diğer etkinliklerin yapıldığı  güzel illerimizden bir tanesidir .Kına organizasyonu İzmir de her geçen gün popüler olmaya devam etmektedir.

İzmir de minimum bir kına organizasyonu 700 TL ye yaptırabilirsiniz. Teşekkürler. 

By |2019-01-18T01:00:21+03:00Ocak 18th, 2019|BLOG|
Call Now ButtonHEMEN ARA