Kına Tahtı Kiralama

İstanbul her yerinden kına tahtı kiralaması için bizi arayın. 0532 508 68 46

İstanbul her yerine 300 TL den  başlayan  kına tahtı fiyatları ile kiralama yapabilirsiniz. Fiyatlarımıza nakliye dahildir. Herhangi bir süprizle karşılaşmazsınız. İstediğiniz saatten önce kına tahtınız ve cibinliği,yastıkları dahil kına mekanına kurulmuş olur.  İklim kına organizasyonu  yıllardır sadece kına gecesi organizasyonu yapan bir firmadır.

Aşağıda gördüğünüz modeller firmamıza aittir pek çok kına firması görsellerimizi çalmakta lütfen itibar etmeyiniz.

kına tahtı modelleri

 

Pembe kafes taht modelimizi kiralamak için bizimle irtibata geçiniz.

kına tahtları

 

kırmızı kına tahtı modeli

Mor kafes tahtımız geniş ve oldukça şık bir modelimizdir.

 

kına tahtı kiralama

 

Kına gecesine uygun olarak hazırlanan en önemli parçalardan bir tanesi de gelin hanımın oturacağı kına tahtıdır. Konforun ve rahatlığın ön plana çıkarıldığı tek kişilik kına tahtları ön kısmı açık olacak biçimde özel tül veya alternatif malzemelerle süslenerek hazırlanmaktadır. Ayrıca kına tahtlarının iki yanına da konulan oturma yerleri gelin adayının yanın nedime olarak adlandırılacak iki arkadaşı için hazırlanmaktadır. Tercihe göre iki kişilik koltuk biçiminde de mekanın konseptine uyumlu olan kına tahtları modelleri en uygun renklerle bezenmektedir.

Bir kuş kafesinin yarı açık bölümü gibi düşünebileceğiniz kubbeli kına tahtı modelimiz tepesinden yere kadar süzülen tüllerle dekore edilerek mekanın baş köşesine sizin için yerleştirilir. Kına gecesinde en gözde olacak yerde tüm misafirlerin görülebileceği bir konumda kendi kına gecenizde çok özel anlar yaşayacak. Her anınızı çekilen fotoğraflarla ölümsüz kılacaksınız.

Genellikle altın rengi işlemeli özel kına tahtları en başta kırmızı renk olmak üzere özel kumaşlarla ve tüllerle bezenmektedir. Kına gecesi uygun olarak farklı renk ve modellerde de tercih edilebilecek olan kına tahtları ile Osmanlı dönemine de ışık tutmuş olacaksınız. Her detayı ile kına gecenizin baş köşesinde yer alacak kına tahtları konforunuz için en doğru seçim olacaktır. Rahat edeceğiniz bir mekanın size özel olarak hazırlanması ve oturduğunuz zamanınızı orada geçirmeniz konseptin içinde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmanıza ve eğlenceli gecenizi coşkuyla geçmesine yetecek.

Kına tahtı kiralama hizmetimizden yararlanmak için iklim organizasyon ofisimizle irtibata geçmeniz yeterlidir. En yeni kına tahtı modellerimizle hizmetinizdeyiz. İklim organizasyon kına tahtı kiralama fiyatlar ve nakliye için İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir