HAKKIMIZDA

İklim Kına Organizasyonu firması olarak; 2009  dan beri kına organizasyonu yapan bir firmayız. Kına gecesi sektörünün ilk firmalarından, yıllardır önde gelen ve takip edilen şirketlerinden biriyiz.

Kaftan modelleri ve kına tahtı tasarımlarımız Türkiye’de ilklerdendir. Türkiye geneli ve İstanbul’un tüm semtlerinde yıllardır kına gecesi organizasyonu yapmaktayız. Hayatınızın bu en özel gecesinde yılların verdiği deneyim ile misafirlerinize muhteşem bir kına gecesi yaşatmak için buradayız. Kına organizasyonu, ister evinizde isterseniz bahçenizde,otel yada düğün salonlarında kına mekanı ve kişi sayısı fark etmeksizin deneyimli ekibimizle gerçekleştirilir.

Kaftan/bindallı modellerimiz her yıl yenilenmekte olup özel tasarımlardır. Hint kaftanları ve bindallı modellerimizi dilerseniz sadece kiralama da yapabilirsiniz.

pembe kaftan modelleri

Kına gecesi organizasyonunda standart paketlerle sürümden kazanmak niyetinde hiçbir zaman olmadık. Paketlerimiz çeşitlilik arz eder ve tamamen isteklerinize göre özelleştirilebilir. Bütçeler düşük bile olsa kına gecenize farklılık katmak da firmamızın sınırı yok. Dilerseniz paket almadan da sadece kaftan kiralayabilir ya da kına tahtı kiralayabilirsiniz.

Kına geceniz sizin en özel gününüz. Kendi kına gecenizde hiçbir ayrıntıya takılmadan doyasıya eğlenmek ve konuklarınıza farklı bir gece yaşatmak elinizde. Bir kahve içmek için ofisimize gelin ve kına geceniz hayal ettiğiniz gibi, hatta çok daha güzel olsun.

kına organizasyonu

KINA ORGANİZASYONU FİYATLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uygun kına organizasyonu fiyatları  ve farklı bindallı modelleri , kına gecesi  dekorları ile  konuklarınıza  unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak için hizmet veriyoruz.

Şahane modellerde kına tahtı, kına malzemeleri ve kına ekibimizin dans showları ile konuklarınızla birlikte kına gecenizde doyasıya eğlence ve düğün gününden önce bu özel gecede misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatın.  Osmanlı konseptli kına gecesi ve hint konseptli kına gecesi ve sadece sizin kına gecenize özel tasarım ve seçenekler ile hayatınızda bir kere yaşanacak bu özel geceyi kusursuzlaştırmak için deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz.

Kına gecesi organizasyonu ile konuklarınıza unutulmaz bir kına gecesi heyecanı yaşatmak için İklim kına  gecesi organizasyon şirketi yanınızda.Kına organizasyonu ekibimizle,   kına tahtı, kına malzemeleri ve kına ekibimizin gösterileri ile konuklarınızla birlikte kına gecenizde doyasıya eğlence ve düğün öncesi bu özel gecede misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatın. Süprizler ve farklı kına gecesi konseptleri ve sadece sizin kına gecenize özel tasarım ve seçenekler ile hayatınızda bir kere yaşanacak bu özel geceyi kusursuzlaştırmak için deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz.

Kına ekibimiz, yöresel ve oryantal  gösteri ve danslar,gelin çıkışı,süsleme,karşılama, davetlilere kına yakımı,kapıda lokum ve şerbet dağıtımından damadın karşılanmasına kadar tüm detaylarla, Kına  Gecesi Adetlerinin uygulanmasında ve kına gecenizin unutulmaz ve keyifli geçmesi için hizmet vermektedir.Kına gecenize biraz  farklılık katmak isterseniz hint kınacısı, davul-zurna, Osmanlı şerbetçisi, Türk kahvesi standı-kahveci güzeli,  şark köşesi, masa süslemesi kına gecesi organizasyonumuzda mevcut…

Hangi ilimizde olursanız olun. İster evinizde isterseniz özel mekanlarda, kına tahtı, kaftan modelleri, dahil çok geniş  ve farklı konseptlerde tüm malzemeler ile evliliğe adım attığınız bu özel günde, siz ve konuklarınıza unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için yola çıktık…

kına gecesi

kına gecesi

Kına organizasyon ekibimiz; kına gecelerinin vazgeçilmezi, yöresel ve size özel  gösteri ve dansları ile siz ve davetlilere renkli gösteriler sunmakta…

Farklı kına gecesi organizasyonları için,  kına tahtları ve ekipmanları hizmetinizdeyiz… osmanlı konsept uygulamaları ile evinizde veya otelde veya otantik bir hamamda, Osmanlı ve yöresel konsept uygulamaları  iklim kına organizasyonunda…

Anadolu yakası kına mekanları, Avrupa yakası kına mekanları , Tarihi kına gecesi mekanları, , oteller ve hamamda kına geceleri dahil olmak üzere çok geniş mekan seçenekleri ile İklim kına organizasyon hizmetinizde, farklı alternatifler arayanlar için Teknede Kına Gecesi ve Osmanlı Hamamı seçenekleri ile kına mekanı tercihlerinizde yanınızdayız.

KINA ORGANİZASYON PAKETLERİ

 Kına gecesi organizasyonu için  paketlerimizi inceleyerek istemediğiniz kalemleri çıkarıp kendi paketinizi oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlı kına organizasyonu sunmak ve sitemizden fiyatlarımızı yayınlamak ilk günden beri şirket prensibimiz olmuştur. Kına gecenizde verilecek tüm hizmetleri ve ayrıntıları sitemizden inceleyerek değerlendirebilirsiniz.